Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Словосполучення є набагато більш розгорнутим та повним повідомленням, ніж просто окреме слово. За допомогою словосполучення набагато простіше описати ситуацію, а не просто назвати той чи інший предмет чи просто позначити характеристику без, власне, того, що б вона описувала. У ході виконання цього завдання дитина вчитиметься працювати з повними словосполученнями. На екрані перед учнем міститься малюнок, що зображує персонажа, який виконує ту чи іншу дію або має характерні суто для нього риси. Ілюстрація виконана у приємному стилі та досить деталізована. Під нею є кілька фраз, які містять мінімум два слова: центр словосполучення, головне слово, яке називає предмет, а також те, яке цей предмет описує або називає виконану ним дію. Завдання, що ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб обрати з-поміж цих словосполучень те, яке дійсно відповідає описаному малюнку. Аби це зробити, дитині достатньо лише порівняти персонажа на малюнку з тим, який називається у словосполученні. Коли учень це зробить та обере варіант фрази, який вважає правильним, то пройде на наступний рівень, де буде новий малюнок так інші фрази для вибору.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.3
Обираємо словосполучення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися