Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

За допомогою словосполучень можна докладно та глибоко описати предмет та явище. При цьому фрази, які складаються з кількох слів, досить легко співзіставити з тим чи іншим обʼєктом з високою точністю. У ході виконання цього завдання дитина буде підбирати словосполучення до відповідних малюнків. На екрані міститься кілька ілюстрацій. Всі вони виконані у гарній якості та цікавому стилі, мають насичену кольорову гаму та гарне оформлення, тож учень без проблем впізнає ці предмети. Під кожним малюнком є опис, що складається з двох слів: головного, яке є центром словосполучення, та залежного від нього прикметника, який характеризує названий предмет та узгоджується з іменником у роді, числі та відмінку. Але слова та ілюстрації розміщені у хаотичному порядку. Завдання, що ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб перемістити малюнки так, щоб під кожним була саме та фраза, яка його характеризує. Коли учень робить це, то проходить на наступний етап завдання, де будуть нові ілюстрації та інші фрази-описи, хоча зробити треба буде те ж саме. Важливо, що навіть якщо дитина допустить помилку, то все рівно пройде далі, просто вірний варіант спочатку зʼявиться на екрані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.7
Підбираємо малюнок до 2 слів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися