Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вже після вивчення іменників, тобто слів, що називають безпосередньо предмет чи обʼєкт, учень починає розуміти сенс прикметників. А згодом – і дієслів, тобто таких конструкцій, що означають дію та передають стан предмета чи обʼєкта. Вивченню поєднання іменників з цією частиною мови й присвячено дану вправу. Дієслова в українській мові можуть передавати дію в трьох часах: минулому, теперішньому й майбутньому. Тільки дієслова минулого часу, на відміну від всіх інших, мають також і рід, який теж узгоджується з родом предмету, про дію котрого йдеться. На екрані перед дитиною знаходиться зображення персонажа, який щось робить, наприклад, сміється. Під малюнком є словосполучення, де поки що міститься тільки іменник. Дієслово дитина має обрати самостійно з-поміж кількох варіантів, що знаходяться під ілюстрацією. Це дієслово має передавати рід об'єкта. Тобто якщо на малюнку хлопчик, то він саме «посміхався», а не «посміхалася». Виконавши завдання й зробивши вибір, дитина проходить до наступного етапу, де треба знову підібрати  дієслово, от тільки ілюстрація, іменник та й самі дієслова, що описують ситуацію, будуть іншими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.6
Підбираємо правильне слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися