Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа тренує вміння дитини впізнавати суред ряду літер саме ту, яку треба. При цьому завдання має яскраво виражену ігрову форму, щоб посилити цікавість учня і не відпускати його увагу до самого кінця. На екрані дитина бачить два обʼєкти, між якими знаходиться своєрідна стежка з літер. Згідно з елементарним сюжетом, ці два обʼєкти повʼязані. Наприклад, мурашка та листочок, який комаха хоче віднести до свого будиночка-мурашника. Щоб допомогти мурашці, дитина має прокласти стежку, а для цього необхідно виконати особливі умови. Справа в тому, що для прокладання дороги учень має виділити не всі літери, а тільки одну-єдину, що вказана в умовах до вправи. Коли учень вказує, наприклад, всі літери «Б», які є на стежці, мурашка може пройти до листочка, та дитина проходить до наступного етапу. Коли учень це робить, то зображення на екрані змінюється: зʼявляється нова стежка з інших літер у новому порядку та іншій кількості. Важливо, що й змінюються умови – тепер дитині треба знайти та виділити іншу літеру. Крім того, новими є й обʼєкти, які необхідно повʼязати дорогою, наприклад, мишка та шматок сиру.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.3
Прокладаємо стежку з літер
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися