Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Усне та писемне мовлення існують паралельно, і вони нерозривно повʼязані між собою. Коли учень говорить, він може все сказане повторити на письмі, але для цього необхідно точно знати, яка літера якому звуку відповідає. У ході виконання цього завдання дитина закріплює знання літер та вчиться краще у них орієнтуватись. На екрані перед учнем міститься малюнок того чи іншого обʼєкта. Під ним міститься кнопка, натиснувши на яку, дитина почує, як звучить назва предмета. Учень вивчає зображення, після чого треба вибрати з-поміж літер, що зображені під малюнком, яка з них є першою у слові. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічну дію, тільки вже з іншим словом. Оскільки головний орієнтир при виконанні вправи – це картинка, то ілюстрації підібрано з особливою увагою. Їхня зміна на кожному етапі робить завдання більш цікавим для учня. Окрім того, важливо, що навіть якщо дитина помилиться з відповіддю, то все рівно проходить далі, на наступний етап, просто правильний варіант спершу зʼявиться під хибним. Тож дитина вчиться на своєму досвіді.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.1
Розпізнаємо першу літеру у слові
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися