Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тренування певних навичок вимагає повторення подібних та однотипних вправ. Але ефективність роботи дитини залежить від того, чи цікаво їй виконувати те чи інше завдання. Саме тому ця вправа підходить до завдання з пошуку літер у словах з іншого боку, використовуючи ігровий аспект як джерело натхнення для дитини. На екрані учень бачить кілька слів. Кожне супроводжується ілюстрацією того предмета, який це слово називає. Ці слова містять певні літери. Іноді вони повторюються. У завданні міститься точна вказівка на літеру, яку, власне, і має знайти дитина у певних словах. Але на відміну від попередніх завдань у цьому треба відшукати вже не окремі буквені символи, а саме цілі слова, де вказані літери «заховались». Коли учень це робить, то проходить до наступного етапу, де бачить перед собою як нове завдання, у якому вказується вже інша літера для пошуку, так і нові предмети. Важливо, що вправа різноманітна у плані оформлення. Кожне слово прикріплене до своєї ілюстрації, і всі вони виконані у приємному та цікавому для дитині стилі. І навіть якщо дитина помилиться та зробить неправильний вибір, вона все одно пройде далі, на наступний рівень завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.6
Шукаємо літеру в слові
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися