Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Згідно з правилами української мови слова у реченнях далеко не завжди мають бути суто на певних, відведених тільки для них, місцях. Це робить мову більш гнучкою і дозволяє тому, хто говорить, по-своєму керувати інтонацією та змістовним наголосом у реченні, змінюючи порядком слова. Але все ж певний логічний порядок у реченні має бути, і саме його вивчатиме учень у ході виконання цього завдання. На екрані перед учнем міститься словесний ряд. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб перемістити ці слова таким чином, аби утворилось повноцінне речення. Для цього першим має бути те слово, що починається з великої літери – це буде головною підказкою. Далі учень має слідкувати за логікою побудови фрази, промовляючи варіанти та знаходячи вірний. Коли дитина перемістить слова так, що вони разом утворять речення, то почнеться наступний етап завдання, де треба буде зробити аналогічні дії, але вже з іншим реченням. Для дитини буде приємно, що фразу супроводжує ілюстрація, яка зображує те, що описують слова. Звісно, на кожному етапі буде новий малюнок. І навіть якщо дитина допустить помилку, то все рівно пройде на новий рівень, просто спочатку правильний варіант розташування слів з’явиться на екрані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.2
Створюємо речення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися