Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова будуються з літер, при чому закономірності цього процесу дуже різноманітні. Не існує букв, які б використовувались суто в певних словах. Вони є універсальними символами. Отже одна й та сама літера використовується у словах з зовсім різним лексичним значенням. Цю вправу присвячено даному феномену і має ігрову форму. На екрані перед дитиною є набір слів. Кожне супроводжується ілюстрацією, яка зображує обʼєкт, яким це слово називається. Малюнки деталізовані, мають приємне оформлення та насичену кольорову гаму. Над ними є порожні клітинки. Учень має взяти перші літери слів, які вже є на екрані, і скласти з них нове слово. Важливо, що обʼєкти не зображеніпо порядку, тож дитині доведеться самостійно добирати  слово, орієнтуючись на наявні літери. Підказкою для учня є те, що біля порожніх клітинок теж є малюнок обʼєкту, назву якого треба скласти. Тож учень може здогадатися, що це за слово. Коли дитина вставляє літери на свої місця, то проходить на наступний етап, де на неї чекатиме новий ряд обʼєктів, нові слова та порожні клітинки. Отже механіка виконання завдання така ж сама, проте різноманіття досягається за рахунок зміни слів та ілюстрацій, які їх супроводжують.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.5
Утворюємо слово з перших літер слів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися