Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Остання літера у слові має важливе значення для її граматичної складової. Правильно доповнювати слово, завершуючи його правильною літерою – саме це вчиться робити дитина у ході виконання цього завдання. На екрані перед учнем міститься деталізований малюнок, що зображує двох дітей-художників. Вони малюють на мольберті певний предмет. Дитина бачить його, а також його назву, що написана під малюнком. Цей напис є неповним – у ньому бракує останньої літери. Під ним є кнопка звукового сигналу. Дитина натискає її і чує звучання назви намальованого предмета. Чуючи останній звук, учень підбирає й останню літеру, яку має самостійно вписати у порожню клітинку. Після цього починається новий рівень - і на мольберті юних художників зʼявляється інший обʼєкт, а разом з ним і інше слово, також з пропущеною останньою літерою. Наявність образів малюючих дітей робить вправу більш інтерактивною та цікавою для сприйняття завдяки тому, що учень не просто працює з певними образами, а взаємодіє з персонажами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.8
Вписуємо останню літеру в слові
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися