Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дієслово є частиною граматичної основи. Якщо іменник у ролі підмета називає того, хто виконує певну дію, до дієслово називає безпосередньо саму цю дію, виконуючи роль присудка. У ході виконання цього завдання дитина буде доповнювати речення коректним за сенсом дієсловом, роблячи повідомлення цілісним та повним. На екрані перед учнем міститься просте речення, у якому є підмет. Під ним є кілька варіантів дієслів. Серед них треба вибрати єдиний правильний. Оскільки всі дієслова подаються в однаковому вигляді з точки зору граматики, єдиний критерій підбору – лексичний. Тобто дієслово має за сенсом підходити до конкретного речення. Учень аналізує речення, бачить подану до нього ілюстрацію, після чого робить свій вибір. Далі дитина проходить на наступний етап, де на неї чекатиме інше речення та новий малюнок, який також використовується й для привернення уваги учня і збереження його інтересу до завдання. Навіть якщо дитина зробить помилку, то все рівно пройде на наступний етап, просто спочатку побачить правильний варіант.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.2
Вставляємо втрачене слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися