Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цю вправу присвячено вивченню буквеного складу слова. На екрані перед учнем зображено обʼєкт. Його назва вказана у завданні, що сформульовано зверху, тож дитина має додаткову підказку. Цей малюнок у хаотичному порядку оточують літери. Серед них є ті, що складають це слово. Завдання, що ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти та виділити саме ці букви. Наявність  деталізованого малюнка, а також те, що учню треба шукати потрібні літери, ніби в лабіринті символів, додає вправі ігрового аспекту. Коли  дитина обирає потрібну літеру и виділяє її, то вона змінює колір. Причому літери, що позначають приголосні і голосні, позначені різними кольорами. Отже, дитина не тільки ніби "складає" слово, а й повторює теми, які вивчала раніше. Коли ж учень знаходить всі необхідні літери, то проходить на наступний етап, де буде вже інше зображення та новий набір літер. І навіть якщо дитина помилиться і зробить хибний вибір, то все одно пройде на наступний етап, просто спочатку побачить правильний варіант на екрані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.1
Зафарбовуємо всі літери слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися