Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова мають певне значення, тобто те, що людина при їх використанні має на увазі – називає предмет, розповідає про дію чи описує явище. Значення слова – головна його суть. Букви і звуки є ж будівельним матеріалом, який використовується при словотворенні. Порядок літер нерозривно повʼязний зі значенням слова. У ході виконання цього завдання дитина побачить, що в абсолютно різних за значенням словах використовуються одні й ті самі літери. На екрані перед дитиною зображено два слова. Літери мають цікаве візуальне оформлення, а окрім того предмети, що ці слова називають, зображені поряд, аби зробити вправу більш цікавою для дитини. Учень аналізує обидва слова, розуміючи їхнє значення, але звертаючи увагу в першу чергу саме на буквений ряд. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти в обох словах спільні літери. Учень виділяє їх в цих словах, після чого проходить на наступний рівень вправи, де бачить вже зовсім інші слова, але механіка виконання завдання залишається такою ж. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.4
Знаходимо однакові літери в середині та кінці слів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися