Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Заголовок – це своєрідна назва всього тексту. Вміння правильно підібрати його є дуже важливим, а крім того – воно не стільки вимагає якихось фактологічних знань від дитини, скільки потребує розуміння тексту як цілісної структури. У ході виконання даного завдання дитина працюватиме над тим, щоб підбирати назви для текстів. На кожному етапі перед учнем буде знаходитись новий текст. Він буде відносно коротким – лише кілька простих речень. Проте вони досить виразно обʼєднані, адже кожен з текстів має певну тему. Кожне речення по-своєму розкриває її або хоча б підводить до неї. Заголовок – це коротке, ємке узагальнення цієї теми, те, як цей текст можна назвати одним-двома словами. Варіанти назви є під самим текстом. Дитина вибирає той, який дійсно відображає тему тексту (а не одного чи двох речень), після чого відповідне слово зʼявляється на своєму місці. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап вправи. Там треба буде зробити аналогічні дії. Кожен текст супроводжується набором ілюстрацій, що повинні доповнити його та зачепити увагу дитини через яскраві візуальні деталі. Оскільки серед варіантів назви лише один дійсно підходить для ролі заголовку, тоді як інші радикально відрізняються від теми, виконання завдання є досить простим. Проте саме такий формат подачі інформації дає дитині можливість ознайомитись з текстом як з наступним рівнем повідомлення, що значно більший за обсягом, ніж одне речення. А завдяки цьому дитина стає готовою до майбутніх завдань по цій темі, в тому числі і до відносно складних.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.1
Добираємо заголовок до тексту
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися