Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Займенники є досить корисними, адже з їхньою допомогою вдається уникнути тавтології, вказати на потрібний предмет, якість або число предметів тощо. Самі по собі займенники нічого не називають, а лише вказують, що дає їхньому лексичному значенню певної свободи. Завдяки цьому займенники є вельми популярними у вжитку. Навіть у загадках, приказках та прислів’ях (тобто у тих коротких фразах, що є частиною фольклору) ці слова зустрічаються досить часто, особливо ті, що означають відношення мовця до теми повідомлення та описуваної дії. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься доповнювати загадку займенниками. На екрані перед школярем міститься загадка – нова для кожного наступного етапу вправи. У ній обов’язково фігурує займенник, от тільки не ясно – який саме. Дитина читає неповну без займенника фразу, після чого розуміє, чого саме їй бракує. Варіанти займенників містяться під текстом загадки. Учень, якщо відразу не зрозумів, про що йде мова, підставляє подумки кожен варіант по черзі, а коли знайде потрібний, то виділяє його і переміщає у порожнину у тексті. Коли дитина доповнює загадку займенником, то її текст стає більш зрозумілим, і залишається відгадати цю загадку, знайшовши відповідь на неї. Підказками можуть слугувати малюнки, які оточують загадку. Слово-відгадку дитина має написати сама, вписавши літери у каркас слова – по одній на кожну клітинку. Коли дитина і доповнює загадку, і знаходить відгадку, то проходить на наступний етап вправи. Там теж буде загадка із займенником, однак, вже інше слово, що належить до цієї частини мови, треба буде вставити у порожнє місце у фразі. Завдяки цьому школяр дізнається про різні способи використання займенників у спілкуванні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.8
Додаємо займенник у загадку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися