Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прислівʼя – це народна мудрість, що вмістилась буквально в одній фразі. Краса і сила приказок саме у ємкості і лаконічності: аби передати думку, вони використовують малу кількість слів, проте думка ця завжди напрочуд глибока й актуальна завжди. У ході виконання цього завдання дитина закріпить свої знання займенників через вивчення приказок та прислівʼїв. На екрані перед дитиною міститься нова приказка на кожному етапі завдання, тож учень матиме змогу ознайомитись з неабияким набором цих фраз. Для цієї вправи було вибрано лише ті, що містять у собі займенник. Проте спочатку його там нема – на місці займенника лише порожня клітинка, тож дитина і має зрозуміти, що за слово має там бути. Дитина читає приказку і розуміє, якого займенника бракує з контексту. Важливо, що, оскільки приказки завжди були короткими, займенники у них використовувались не для запобігання тавтології, а для того, щоб вказати на стосунки і відносини між мовцем і тим, про що він говорить, або на відносини між персонажами чи предметами, про як там йдеться. Розуміння мети використання займенника полегшує вибір його для кожного етапу. Над кожним прислівʼєм міститься кнопка, натискання на яку викличе звуковий запис приказки. Дитина слухає її, коли не знає, який займенник використати, і вписує потрібне слово у порожню клітинку, щоб пройти на наступний етап завдання. Кожне прислівʼя супроводжується ілюстраціями, які привертають увагу дитини до тексту і головної думки приказки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.9
Доповнюємо прислів'я займенником
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися