Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Займенники – це слова, що, мабуть, більше за інші, демонструють всю контекстуальність живого людського спілкування. Широке їх використання вказує на те, що при комунікації великий наголос робиться саме на розумінні того, про що йде мова між людьми. Багато речей не називається конкретно, або ж деякі стосунки між предметами вказуються також за допомогою займенників, які, як відомо, не називають сам предмет, якість або число, а лише вказують на них. У ході виконання цього завдання дитина пересвідчиться у цьому. На екрані перед учнем міститься речення – нове для кожного наступного етапу вправи. У ньому пропущено займенник. Дитина має вибрати правильний, найбільш підходящий за сенсом варіант із кількох, що подаються під цим реченням. Для цього необхідно добре розуміти, про що йдеться у цьому повідомленні. Наприклад, якщо там сказано, що вчителька перевіряє зошити, то очевидно, що ці зошити не можуть бути «її». Оскільки мовець – це учень, то скоріше за все, йде мова про «наші» зошити, тобто його та класу, в якому він вчиться. Відтак дитина керується саме логічними звʼязками між предметами обговорення та вибирає займенник із контексту. Підказкою для дитини може бути те, що над реченням є спеціальна звукова кнопка, натискання на яку викличе звуковий запис цього речення, але без займенника. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.7
Доповнюємо речення відповідним займенником
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися