Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прислівник – особлива частина мови. Вона є самостійною, тобто має лексичне і граматичне види значень, що не залежать від контексту, проте прислівник не змінюється за граматичними категоріями. Таким чином, для нього нема характерних закінчень, як для прикметника, який є ознакою предмета. Натомість прислівник, як ознака дії, іншої ознаки або слова, що означає стан, має інший типовий морфемний склад. У ході виконання цього завдання дитина опрацьовуватиме його. На екрані перед дитиною на кожному етапі завдання міститься нова загадка. Вона образна, римована, містить різні слова, що використовуються у переносному значенні або ж просто – змінюють свій сенс в залежності від контексту. Дитина читає згадку і вибирає слово-відгадку з-поміж кількох варіантів, що знаходяться під текстом. Завдяки цій частині завдання учень тренує образне мислення та свою здатність оперувати символами. Проте це – лише перша частина завдання, яка має, здебільшого, просто привернути увагу дитини. У тексті будь-якої загадки є прислівник – один на кожний рівень. Цей прислівник не є повним: його закінчення пропущено, на місці останньої літери знаходиться порожня клітинка. Читаючи загадку, дитина має зрозуміти, яка саме. Коли учень впише цю літеру у порожню клітинку, то пройде на наступний етап (до цього відгадавши загадку, звісно ж), де треба буде опрацювати інший прислівник. Таким чином дитина ознайомиться з більшістю форм цієї частини мови, утворюючи прислівники за допомогою наявних коренів та суфіксів, що є типовими саме для цієї частини мови, наприклад, «е» у слові «добре» або «о» у слові «прекрасно» – а це два прислівники стану. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.6
Дописуємо прислівник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися