Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Голосні звуки відрізняються від приголосних багатьма особливостями. Йде мова і про те, як саме вони творяться, і про склад. Проте для дитини є важливим інше. Відрізнити приголосні від голосних можна за одним головним критерієм – голосні звуки можна протягнути, тобто проспівати без зміни для їхнього звучання. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у розпізнаванні звуків, з якими можна це зробити. На екрані перед дитиною міститься сюжетний малюнок: кілька дітей у хорі співають, і один, соліст, виконує свою партію, намагаючись проспівати один окремий звук. Наявність цих образів та відносно складного сюжету (адже ця ілюстрація зображує вже цілком життєву ситуацію, а не просто набір елементів) роблять виконання даного завдання більш цікавим для учня. Той звук, який має проспівати соліст, треба вказати у діалоговій хмарці, що відноситься до цього персонажа. У ній же знаходиться звукова кнопка. Дитина натискає на неї, після чого чує потрібний звук. Залишається просто надрукувати його буквений варіант. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап. Важливість цього завдання у тому, що дитина має самостійно надрукувати букву, а не просто вибрати її з-поміж інших. Це водночас закріплює знання написання звуків, а також допомагає учню краще орієнтуватись у клавіатурі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.7
Друкуємо голосні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися