Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Іменники є дуже важливими словами, адже вони використовуються для того, щоб називати предмети, явища, емоції, почуття, виражати те, що оточує або є частиною внутрішнього світу. Не дарма саме іменники разом з дієсловами є центральними частинами повідомлення і здебільшого виступають у ролі граматичної основи. Важливо, що один і той самий предмет може мати кілька назв – в залежності від його стосунків з обʼєктами та явищами навколишнього світу. Наприклад, дитина – це людина ще відносно невеликого віку. Тож вона може називатись словом «людина» так само, як і словом «дитина». Крім того, вона має і власне індивідуальне імʼя. Якщо ж найдеться інша людина з таким імʼям, то їх обох можна буде назвати тезками, але тільки по відношенні одне до одного. А от коли ця дитина прийде до лікаря, то у рамках їх відношень вона стане вже пацієнтом. Отже у ході виконання цього завдання дитина опрацьовуватиме саме тему найменувань обʼєктів згідно з відносинами між ними. На екрані перед учнем міститься малюнок – новий для кожного наступного етапу завдання. Ця ілюстрація містить зображення кількох предметів, що повʼязані між собою, або персонажів, які мають ті чи інші стосунки. У завданні, формулювання якого вказане над ілюстрацією, зазначено, що саме треба дізнатись, наприклад, як лікар називатиме людину, що прийшла до нього на прийом. Для лікаря така людина є пацієнтом, тож це слово і має вписати дитина у порожні клітинки під малюнком. Кількість клітинок відповідає кількості літер.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.8
Гра "Хто ти?"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися