Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Словосполучення – це досить цікавий з академічної точки зору елемент мови. Проте попри велику увагу, яка приділяється вивченню різних лінгвістичних особливостей словосполучень, головна їх мета – це, звісно, покращення комунікації. Двома-трьома словами можна сказати більше, ніж одним. У ході виконання цього завдання дитина переконається у цьому. На екрані перед учнем міститься зображення магазину одягу. Малюнок досить детальний та якісний – міститься безліч елементів, фон, каса, продавець. І, звісно, купа предметів одягу. Деякі з их належать до різних видів, тоді як у межах одного теж є певне різноманіття. Над малюнком касира є спеціальна кнопка. Дитина тисне на неї і чує набір словосполучень. Після цього треба перемістити до вказаної у завданні ділянки малюнка всі перераховані предмети. Важливо, що, виконуючи це завдання, дитина змушена звертати увагу на всі слова у цій структурі. Іменник називає предмет одягу, точніше – до якого виду цих предметів він належить. Прикметник конкретизує, називаючи ту чи іншу якість. Светрів на екрані може бути зображено кілька, але червоний тільки один. Отже дитина знаходить за словосполученнями всі потрібні предмети одягу, після чого проходить до наступного рівня. Там треба виконати аналогічні дії, але як одяг, так і словосполучення будуть іншими. Акцент на усному мовленні дозволяє дитині краще опрацювати саме використання словосполучень при буденному спілкуванні, що дуже важливо. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.9
Гра "Магазин одягу"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися