Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа в ігровому форматі тренує вміння дитини правильно розподіляти прикметники та узгоджувати їх по роду саме з тим словом, з яким він є повʼязаним. На екрані перед учнем міститься зображення гардероба. На кожному рівні змінюється набір речей, а також персонаж, якому треба допомогти зібратись до виходу. Протягом виконання цього завдання одягнути треба всю велику родину. Над малюнком міститься формулювання завдання, де вказано, кого треба одягнути (тобто вказується прямо те, в яких родинних звʼязках той персонаж, що наразі є на екрані), а також той предмет гардероба, який йому треба передати. Важливо, що цей предмет вказується не одним словом, а словосполученням, де до іменника приєднується прикметник, що означає, скажімо, колір чи розмір. Дитина шукає цей предмет з-поміж інших та передає його персонажу. Велика кількість варінатів, постійна зміна персонажів для взаємодії, завжди нові елементи одягу – все це перетворює вправу на справжню гру. Крім того, зі словами учень практично не працює – лише з тими, що вказані безпосередньо у самому завданні. Проте, передаючи той чи інший одяг чи аксесуар, дитина дізнається про кілька дуже важливих особливостей роботи із прикметниками. Перша: прикметник узгоджується лише з тим, що він описує, а не з іншими іменниками, незалежно від їхньої ролі у реченні і того, як з ними співвідноситься описаний прикметником обʼєкт. Друге: прикметники можуть допомогти відокремити серед кількох подібних предметів той єдиний, який потрібно. Наприклад, краваток може бути кілька десятків, але потрібна виділяється саме за кольором, називати який може якраз прикметник. Це надає особливого значення цій частині мови, яку відтепер учень використовуватиме більш ефективно.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.5
Гра "Вдягни родину"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися