Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як учень пройшов кілька завдань, що були присвячені вивченню певної теми, і навчився виконувати їх з мінімумом помилок, досить часто вправи урізноманітнюються такими завданнями, де вже дитина шукає чужі помилки та виправляє їх. Такий формат подачі інформації вимагає досить високого рівня володіння певними мовними навичками, проте він є й більш цікавим для учня. Коли дитина перевіряє наявність помилок, то вживається у роль вчителя, обігрувати якого для учня завжди цікаво. Відповідно, учень буде більш уважно шукати помилки, краще знаходитиме їх та запамʼятає правильні варіанти ліпше, ніж якби сам виконував це завдання. У ході виконання цієї вправи такий самий формат прийме аудіювання. На екрані перед учнем міститься багатоелементний та цікавий малюнок, на якому зображено лавку флориста. Велике різноманіття квітів має зацікавити дитину, проте задля спрощення виконання завдання лише кілька з них є активними елементами, а відтак – варіантами відповіді. Над малюнком є кнопка. Дитина натискає на неї і чує звукове відтворення тексту. У ньому в свою чергу були згадані всі ці квіти. Проте у назві більшості з них було допущено помилку. Дитина має на слух визначити, яка з квіток була названа правильно. Саме її і треба перемістити у іншу частину малюнка (куди саме – вказано у завданні над ілюстрацією). Таким чином, дитина сприймає інформацію на слух, перевіряє її правильність (як структуру назв квітів, так і правильність граматичних форм в рамках тексту), після чого виконує дії вже з ілюстративними елементами, що лише посилює зацікавленість учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.5
Гра "Збери букет"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися