Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа відкриває низку завдань, що обʼєднані спільною темою - аудіювання. Справа в тому, що дитина, навчаючись у школі, значно частіше працює з мовними одиницями на письмі, ніж усно. Це природно:  те, що написано у зошиті, простіше повторити в майбутньому, перечитати вдома тощо. Проте більшість випадків людського спілкування є фактами усного мовлення. Відтак надзвичайно важливо, аби дитина навчилась, по-перше, сприймати інформацію на слух, а по-друге, повʼязувати між собою усну мову та письмову. Тому для завдань, які з цим повʼязані, відокремлена ціла тема, і це – перше завдання у ній. На екрані перед учнем міститься малюнок: персонаж, навколо якого літають чарівні цифри. Їхнє значення звичайне – кількість обʼєктів лічби. Цими обʼєктами є окремі слова. У завданні, формулювання якого міститься над малюнком, вказано це слово. Дитина натискає на спеціальну кнопку, чує текст. Звукове відтворення тексту якісне, розбірливе, виконане приємним голосом з хорошою дикцією. Цей текст має лише усну форму: ніякими записами він не супроводжується. Дитина уважно слухає даний запис, рахуючи кількість у тексті слів, вказаних у завданні. Коли учень зрозуміє кількість вживаного слова, то натисне на відповідну цифру, даючи, таким чином, відповідь на питання про число використання даної одиниці мови. Щоб підрахувати кількість вживання певного слова, дитині доведеться концентруватись на тексті особливо ретельно, звертаючи увагу на кожне слово, а не лише на загальну тему. Вміння зосереджуватись на аудіо інформації і тренується завдяки даному завданню.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.12
Ловимо слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися