Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як дитина ознайомиться з різноманіттям граматичних засобів перетворення однини на множину, настає час практичного використання цих знань. Цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед учнем на кожному етапі вправи міститься зображення нового слова. Початкова його форма – однина. Граматична категорія числа знаходиться у закінченні – саме від того, які літери входять до складу цієї рухомої морфеми, залежить форма числа і інколи роду. Отже саме закінчення слова і можна змінити на інше. Варіанти літер для нового закінчення містяться під словом. Дитина читає його вголос, розуміє, що воно у однині та пробує самостійно перевести його у множину, наприклад, додаючи відповідний числівник. Коли дитина це робить, то вибирає букви для відповідного закінчення і заміняє ними те, яке є у однині. Коли дитина таким чином перетворює слово на те саме, але у множині, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії. Важливо, що закінчення множини бувають різними, і дитина, знаючи про це і виконуючи це завдання, має вибрати на кожному етапі не просто закінчення множини, а те єдине, яке пасує для конкретного слова. А це вимагає добре знання матеріалу і вміння орієнтуватись у словах та їхніх категоріях числа. Важливо, що слова супроводжуються малюнками, які сюжетно повʼязані з тим, що говорить у текстовому блоці. Ці ілюстрації яскраві та якісні, вони мають посилити цікавість дитини до виконання вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.4
Перетворюємо один предмет на багато
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися