Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Доросла людина звикла працювати з текстом. Набір з двох-трьох речень, що мають спільну тему, здебільшого не просто не викликає складнощів у сприйнятті, а й навіть не вважається справжнім текстом – настільки він маленький, якщо порівнювати з більшими прозовими творами. Проте для дитини, яка досі працювала виключно з поодинокими реченнями, навіть невеликий текст є досить складним. Кожне речення – завершене повідомлення, і наявність спільної для них теми дещо плутає учня. У ході виконання цього завдання дитина тренується сприймати текст як щось одне ціле. На екрані перед дитиною міститься новий для кожного етапу завдання текст. Така різноманітність не лише має зацікавити дитину, а й навантажує її памʼять і увагу. Учень уважно читає текст. Поряд є кілька малюнків. Тільки один підходить до тексту в якості ілюстрації. Завдання, що ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб знайти, який саме. Всі малюнки яскраві та деталізовані. Крім того, привертає увагу і формат подачі інформації: текст розташовано на одній сторінці книги, а ілюстрації – на іншій, що робить завдання більш цілісним для сприйняття. Дитина може уявити, що читає книгу. Учень вибирає малюнок, що підходить до тексту, спираючись на його тему. А для того, щоб її визначити, дитина має не просто прочитати речення, що входять до складу тексту, а, головне, зрозуміти, про що в ньому йдеться загалом. Це завдання розвиває вміння дитини визначати тему і працювати з текстом загалом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.2
Підбираємо малюнок до тексту
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися