Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прикметник – це самостійна частина мови, яка характеризує предмет, означає його ознаку та відповідає на питання «який?», «яка?», «яке?», «які?» або «чий?» (і альтернативні форми питання, як і у випадку з попереднім). Прикметники найбільш тісно повʼязані з іменниками, які вони характеризують, з якими повʼязані граматично, лексично та історично. Для того, щоб дійсно зрозуміти прикметник, необхідно вміти правильно підбирати питання до нього. Цьому й присвячено дане завдання, яке вважається першим кроком на шляху до вивчення цієї частини мови. На екрані перед дитиною міститься словосполучення, що містить прикметник, який характеризує іменник або займенник, вказуючи на певну його ознаку. Дитина має зрозуміти, яке зі слів у словосполученні є прикметником, після чого з-поміж поданих нижче варіантів вибрати те питання, на яке дане слово відповідає. Поряд зі словосполученням є малюнок того обʼєкта, який називається ним, а ще дитина, інший учень, який зображується за партою. Він теж намагається зрозуміти, яке питання треба поставити до прикметника. У діалоговій хмаринці цього персонажа, який додається у вправу для посилення її інтерактивності, називається іменник, а замість прикметника має бути питання. Цей обмін і є підказкою для дитини: правильне, тобто підходяще питання співпадає за закінченням із прикметником, тож їх можна замінити. Отже дитина вибирає потрібне питання, яке закінчується так само, як і прикметник (а отже має той самий рід і таке є число) і проходить на наступний етап до нового словосполучення. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.1
Підбираємо питання до прикметника
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися