Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Займенник, як зрозуміло із самої назви цієї частини мови, заміняє іменник (або інші іменні частини мови) у тексті, наприклад, для уникнення тавтології, або з іншою метою. Це означає, що займенник є досить універсальною частиною мови, тож одне й те саме слово може підходити для того, аби замінити абсолютно різні іменники. Єдиний критерій – тотожність граматичного значення, яке і «вплітає» займенник у текст, дає йому можливість гармонійно співіснувати з іншими словами у ньому і грати свою роль. Займенник, як й інші іменникові частини мови, має граматичні категорії числа, роду та відмінка. Підбираючи потрібний займенник, необхідно пам’ятати про них. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься підбирати займенник до іменника. На екрані перед школярем міститься малюнок, на якому зображено той чи інший об’єкт. Іменника-назви нема. Якщо дитина не може згадати це слово, або ж воно є новим для учня, має підказку: поряд з ілюстрацією є звукова кнопка, натиснувши на неї, дитина почує назву потрібного предмета. Однак, користуватись цією підказкою бажано у крайньому випадку. Отже, школяр аналізує іменник, розуміючи його рід та число. У формулюванні завдання вказані варіанти того, які займенники можна використати. Під малюнком міститься каркас цього слова, де на одну літеру приходиться одна клітинка. Кількість клітин і є своєрідною підказкою. Дитина знаходить серед варіантів займенників із завдання той, що співпадає із предметом за родом і числом, після чого вписує цей займенник у порожні клітинки. Важливо, що дитина має самотужки вписати кожну літеру, а не просто вибрати один з кількох варіантів та перенести вже готове слово, куди слід.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.1
Підбираємо займенник до малюнка
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися