Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прислівники означають не лише ознаку дії (тому єдині відносяться до дієслівної групи частин мови, окрім, власне, самого дієслова) та ознаку ознаки, а й стан. Адже серед питань, на які відповідає прислівник, одним із найбільш розповсюджених є питання «як?». У ході виконання цього завдання дитина ознайомиться з випадками, коли прислівник означає настрій, емоційний стан та передає почуття персонажа або групи героїв. На екрані перед учнем на кожному етапі знаходиться нова розповідь, в якій йдеться про того чи іншого персонажа. Зображення цього героя знаходиться поруч. Важливо, що ілюстрація досить якісно та коректно відображає емоційний стан персонажа, а також дії, які він виконує згідно із сюжетом. Отже дитина читає цей текст і розуміє його сюжет. У вірші описуються обставини, в яких перебуває цей персонаж, при чому особливий акцент робиться саме на емоційному стані героя. Тож дитина, читаючи текст, розуміє, що відчуває цей персонаж, після чого вибирає відповідний прислівник з-поміж кількох варіантів, що є під віршиком. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап. Значення завдання багатоскладове. По-перше, учень завдяки виконанню цієї вправи знайомиться із групою прислівників, що означають стан у всьому їхньому різноманітті. Крім того, це завдання дозволяє краще зрозуміти, як саме прислівники описують стан, на яке питання вони мають відповідати для цього та як співвідносяться з описом ситуації, де слово, що описує стан персонажа, належить до іншої частини мови. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.4
Прислівниковий настрій
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися