Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень має навчитись розуміти, де саме використано слово у множині, а де – у однині. Ця навичка є важливою для учня, адже дозволить більше вільно підбирати потрібні слова в залежності від контексту та, що головне, правильно розуміти повідомлення. Граматична категорія числа здебільшого виражається за допомогою закінчень. Проте набір цих закінчень вельми широкий – в залежності від конкретного слова його форма множини може сильно варіюватись. Відтак дитина має вивчити основні ознаки того, що слово перейшло з однієї категорії числа в іншу. Цим і займеться дитина у ході виконання цього завдання. Форма вправи – сортування. На екрані перед учнем міститься кілька слів, які відрізняються за лексичним значенням. Вони можуть називати абсолютно різні обʼєкти, явища, предмети, істот. Важливо те, що деякі з них є у однині, а інші – у множині. Їх треба розсортувати по окремих підгрупах. Поряд з рядом слів є дві зони. Одна – для однини, інша – для множини. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб перемістити слова згідно з категорією числа у ці групи. Коли дитина зробить це з усіма словами, які є на екрані, то пройде на наступний етап вправи, де слова будуть вже іншими, проте механіка виконання завдання буде такою самою. Завдяки великій кількості різних за будовою слів дитина побачить, як саме граматична категорія числа виражається у них, які форми приймає множина, і від чого це залежить.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.3
Розподіляємо слова за одниною та множиною
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися