Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа закриває низку завдань, що обʼєднані темою сприйняття усної мови та відтворення її на письмі через різні елементи. Тема аудіювання є дуже важливою для впевненого володіння мовою як засобом комунікації, і це завдання узагальнює ці навички та знання. Речення у тексті повʼязані між собою граматично та лексично. Вони обʼєднані спільною темою, яка розкривається по-новому у кожному наступному реченні. Крім того, у них можуть зустрічатись спеціальні сполучники, що повʼязують між собою цілі речення, та займенники, які в одній конструкції вказують на наявність предметів чи явищ, не називаючи їх. Оскільки текст може бути досить великим, речення не завжди прямо повʼязані між собою. Наприклад, якщо між ними є кілька інших речень, то тема двох таких конструкцій може бути дуже не схожою. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься розташовувати речення у правильному порядку згідно з тим, який вони мали у тексті. На екрані перед дитиною міститься новий для кожного етапу набір речень. Вони не повʼязані між собою, принаймні, так здається: немає спільних елементів, займенників чи сполучників. Над ними є кнопка, натискання на яку викликає відтворення тексту. Дитина слухає його уважно і знаходить у ньому вказані речення. Лише після того, як текст закінчиться, дитина має перемістити речення у робочу зону в такому порядку, в якому вони були у тексті. Оскільки його загальний обсяг досить великий, дитині доведеться проявити і памʼять, і уважність для цього. Важливо, що починати переносити речення треба лише після того, як текст закінчиться.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.7
Розташовуємо речення згідно з текстом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися