Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Чим краще дитина володіє темою роботи з текстовою інформацією, тим точніше операції, які вона може робити з нею та її елементами. Якщо спочатку учень мав навчитись просто сприймати текст як цілісну структуру, а згодом – знаходити його тему та головних героїв, то тепер він може приділяти увагу й окремим елементам. Цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед учнем міститься зображення кількох словосполучень, що знаходяться одне під одним. Над ними є кнопка. Дитина натискає на неї і чує текст. Учень, прослухавши цей текст до кінця, має розмістити ці словосполучення в такому порядку, в якому він чув їх у тексті. Складність цього завдання у тому, що ці словосполучення невеликі і складаються з двох-трьох слів, не більше. Оскільки вони не йдуть поспіль, одне за одним, дитина має бути дуже уважною: почувши одне з трьох, учень має запамʼятати, яким воно є у тексті, потім – зрозуміти, яким є друге словосполучення, а яке завершує цей ряд. Крім того, ані змістовно, ані за якимись елементами ці словосполучення не є близькими. Це просто елементи тексту, які у ньому розташовані. Після того, як учень прослухає текст, треба перемістити словосполучення у правильній послідовності. Виконуючи цю вправу, учень тренується шукати певні елементи цілого на слух, а це дуже важливе вміння, причому не лише для навчання, а  й у спілкуванні з іншими людьми. Далі почнеться новий етап з новим текстом та іншим набором словосполучень. Кожен супроводжується набором ілюстрацій, які мають урізноманітнити виконання завдання та привернути увагу дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.6
Розташовуємо словосполучення згідно з текстом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися