Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вивчення будь-якої нової частини мови здебільшого починається з тренування вміння ставити правильне питання. Причина у тому, що саме завдяки правильному питанню можна досягнути розуміння цього слова, усвідомити його роль у реченні. Це цілком справедливо для дієслова і навіть більше за те: саме питання розкриває більшість граматичних категорій слова, в тому числі час та доконаність чи недоконаність. Дієслово – це самостійна частина мови, яка означає дію або стан та відповідає на питання «що робити?» і «що зробити?». Дієслово, разом з іменником є центром повідомлення і частіше за все воно виступає в якості граматичної основи. Крім того воно входить до власної групи разом з прислівником. Це все вказує на значні відмінності дієслова не лише від іменника, а й від усіх частин мови його групи. Дієслово має граматичні категорії часу, особи, виду доконаності і недоконаності. І саме правильно поставлене питання дасть змогу зрозуміти, яким є конкретно це дієслово. Отже, у ході виконання даного завдання дитина навчиться ставити потрібне питання до дієслова. На екрані перед учнем міститься словосполучення, де є іменник та дієслово, до якого треба підібрати правильне питання, вибравши його з-поміж кількох варіантів. Дитина задає кожне з них дієслову по черзі і вибирає те, на яке дане слово-дія відповідає. Коли дитина це робить, то у дужках у словосполученні це питання і зʼявляється. Завдяки цьому дитина краще розуміє, чи йде мова про завершену дію, чи ні, а також – коли саме відбувалась або відбувається те, що описано у словосполученні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.1
Ставимо питання до дієслова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися