Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ще одна граматична категорія іменників – це число. Розібратись з нею дещо простіше, ніж з поняттям про істоту чи неістоту, адже всього чисел є два: однина і множина. Проте у розумінні категорії числа є свої тонкощі. Наприклад, слово «врожай» означає сукупність плодів або інших сільськогосподарських культур, які вдалось зібрати в кінці сезону. Цих плодів багато, але врожай лише один, адже всі вони входять до його складу і є частиною цілого, навіть попори те, що вони можуть належати до різних видів і називатись різними словами. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у розумінні граматичної категорії числа. На екрані міститься речення – нове для кожного наступного етапу вправи. Воно є незакінченим: бракує якраз іменника, який треба вказати у правильному числі. Варіанти містяться під реченням. Дитина уважно читає його та розуміє, який з варіантів за логікою побудови фрази підходить. Важливо, щоб дитина розуміла, чому саме в тому чи іншому конкретному випадку використовується однина або множина. Крім того у виконанні завдання може допомогти вже розвинене розуміння мови, інстинктивне використання якого теж тренується під час його виконання. Отже дитина вибирає той іменник, який правильно називає число у цьому конкретному рівні, після чого проходить на наступний етап. Якщо на попередньому, наприклад, треба було вставити іменник у однині, то на новому – у множині. Якщо ж дитині важко розібратись, то спеціальна кнопка, натискання на яку відтворить звучання речення в усній мові, допоможе в крайньому випадку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.2
Уявлення про число іменника
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися