Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина, дійшовши до цього етапу вивчення теми тексту, вже знає, що не можна сприймати текст просто як набір речень. Насправді він має досить складну структуру, адже кожна фраза у ньому грає свою роль. При цьому схема є загалом однаковою: міститься початок, де окреслюється тема розповіді – зачин; далі наступні речення цю тему розвивають, розширюють, роблячи певні акценти. Нарешті, після розвитку йде кульмінація та закінчення тексту, що має вигляд речень, котрі підсумовують все сказане. Якщо речення поміняти місцями, вловити загальну думку буде вкрай важко – текст втратить послідовність. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься відновлювати правильну структуру тексту за рахунок правильної послідовності речень. На екрані перед дитиною міститься новий для кожного наступного етапу текст. Він є завершеним і повним – нема пропущених слів чи речень. Проте є описана вище складність у розумінні тексту: речення розташовані в ньому в хаотичному порядку. Маючи над текстом заголовок і завдяки йому орієнтуючись на те, про що має розповідати цей текст, дитина відновлює правильний порядок речень, міняючи їх місцями. Коли учень це робить, то проходить на наступний етап завдання. При цьому тексти різні, оскільки розповідають речі, котрі сильно відрізняються між собою. Однак схема побудови тексту завжди одна й та сама, хоча через різницю між реченнями вона може приймати різний вигляд. Отже, завдяки цій вправі дитина зрозуміє універсальні закони побудови тексту і зрозуміє, як з ними працювати.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.6
Відновлюємо порядок речень
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися