Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує цикл завдань, які мають закріпити та розвинути знання дитини про текст і практичні навички роботи з ним. Цього разу учень, маючи перед собою два приклади набору речень, має сам вибрати той, який дійсно є текстом. На екрані перед дитиною на кожному етапі є дві робочі зони. В кожній по набору речень. Важливо, що завжди один набір є справжнім текстом, а інший – просто кількома реченням, які слідують одне за другим. Як їх розрізнити? Керуючись принципами створення тексту, які дитина вже знає. Справжній текст може бути дуже коротким, навіть містити буквально пару простих речень. Однак, цілісність такого тексту забезпечується звʼязком між ними. Текст має загальну тему, і кожне речення, як окреме та завершене повідомлення, її розкриває. Відтак, текст цю тему розкриває, описуючи по-іншому кожною наступною фразою. Крім того, окрім, власне, логічного звʼязку між реченнями та наявності спільної теми, у тексті багато особливих інструментів звʼязку. Ними виступають сполучники, що ставляться на початку речення і виконують роль слів, які повʼязують не інші слова, а цілі синтаксичні структури. Аналогічну роль грають займенники, які не називають предмет, а вказують на нього, адже назва була у одному з попередніх речень тексту. Коли дитина, прочитавши обидва набори речень, вибирає той, який є тексом, то проходить на наступний етап завдання. А для того, щоб усне та писемне формати мовлення склались у свідомості дитини в єдину картину, над кожним набором речень є спеціальна кнопка, натиснувши яку дитина почує звукове відтворення написаного.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.1
Відрізняємо текст
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися