Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Завдяки попереднім вправам дитина навчилась відрізняти сполучники серед інших слів, як самостійних, так і службових. Проте справжнє оволодіння цією темою приходить лише тоді, коли дитина вчиться на практиці використовувати ці слова у фразах. Саме цьому й присвячено це завдання. Для цього було вибрано працювати саме з прислівʼями та приказками. Справа в тому, що ці короткі, але ємкі вислови не лише містять народну мудрість, а й є милозвучними, цікавими та добре запамʼятовуються для дитини. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься по новому такому прислівʼю. Дитина читає його та розуміє, як саме мають співвідноситись його половинки: чи їх треба поєднати, чи розділити, чи, можливо, протиставити одна одній. Згідно з метою використання приказки і тим значенням, яке мають мати його смислові половинки, дитина і вибирає сполучник. Дійшовши до цього рівня завдання, учень вже досить добре знає словниковий запас української мови, що повʼязаний з цією її частиною, тож зможе вибрати хоча б по одному слову кожного типу сполучників. Головне – зрозуміти сенс приказки та відтворити його правильно. У цьому дитині допоможуть ілюстрації, котрі супроводжуються текст. Всі малюнки гарні та яскраві, сюжетно повʼязані з прислівʼям. Отже дитина вписує потрібний сполучник у порожню клітинку між двома половинками приказки, після чого проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічний набір дій.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.6
Вписуємо сполучники в прислів'я та приказки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися