Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Майбутній час – один із трьох основних часів дієслів, які притаманні українській мові. Він означає, що описана дія відбудеться після моменту мовлення. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиме вміння відрізняти дієслова майбутнього часу від інших. На екрані перед учнем міститься зображення планшета, на дисплеї якого є набір дієслів у стовпчик. Всі вони відрізняються між собою за лексичним значенням, проте деякі обʼєднані формою майбутнього часу. Поряд із малюнком пристрою є зображення персонажа, який звертається до учня. Йому треба підказати, які слова із планшета є у майбутньому часі. Для цього їх треба знайти та перетягнути з дисплею у діалогову хмаринку. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап, де механіка виконання завдання залишиться такою самою, але зміниться візуальне оформлення і, звісно, набір дієслів на дисплеї. Майбутній час теж має свої особливості. Справа в тому, що велика кількість дієслів в українській мові може мати дві форми майбутнього часу: просту та складену. Проста є дієсловом, що містить специфічні суфікси майбутнього часу, наприклад, «їстиму»; складена форма містить у собі частину «буду» у потрібній особі, яка приєднується до інфінітиву, наприклад, «буду їсти». Відтак і питань можна задати до цих дієслів два: «що робитимеш?» і «що будеш робити?». Ці питання є орієнтиром у пошуку дієслів у майбутньому часі. Крім того, допомогти має розуміння лексичного значення таких слів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.7
Вибираємо дію, яка буде відбуватись
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися