Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова в українській мові здатні групуватись за тим, наскільки близьким є їхнє лексичне значення. Якщо ж слова мають значення протилежні, то вони утворюють пару антонімів. Знання цих пар і вміння правильно, швидко і влучно підбирати антоніми до слів є досить важливим у повсякденному житті при спілкуванні. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься підбирати слова-антоніми. На екрані перед учнем міститься певне слово – нове для кожного наступного етапу завдання. Воно розміщено на частинці пазлу. Дитина має підібрати до нього інше слово, повністю протилежне за значенням. Варіантів є кілька, всі вони теж розміщені на частинках пазлу. Такий спосіб оформлення було вибрано не випадково. Справа в тому, що не всі пазли дійсно добре підходять одне до одного. Знайшовши за значенням протилежне слово до поданого у центрі екрана, дитина переносить його у пару і скріплює їх. Після цього учень проходить на наступний етап, де треба виконати аналогічні дії з новими словами-антонімами. Набір варіантів теж має особливе значення. Хоча справжній антонім є тільки один, інші варіанти також можуть бути повʼязані з першим словом. Наприклад, це може бути слово-синонім, або слово, яке має далеке, хоча й не протилежне значення. Таким чином закріплюється розуміння самого поняття антоніма у свідомості дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.6
Вибираємо слова, що мають протилежне значення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися