Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Робота з синонімами схожа на роботу з антонімами, але відрізняється за своєю суттю. В обох випадках орієнтиром є лексичне значення і тільки воно. Проте синоніми – це слова, що мають різне написання та звучання, проте за значенням вони відносно близькі, тоді як антоніми – протилежні. Особливості синонімів у тому, що їх може бути не пара, а відразу кілька – цілий синонімічний ряд. Крім того, слова можуть бути повними синонімами, тобто фактично однаковими або тотожними за значенням, або лише частково бути подібними, і в такому випадку вони можуть замінити один одного тільки в деяких випадках. Критерієм для підбору синонімів є те, що ці слова в деяких випадках можуть заміняти один одного в тексті. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься підбирати синоніми – ще не цілі ряди, лише пари, але це є важливими кроком для більш вільного володіння лексичним набором слів. Отже на екрані перед учнем міститься робоча зона, куди треба перенести слова-синоніми, вибравши їх із ряду слів під цим малюнком. Робоча зона оформлена з елементами, які вказують на те, що це за слова. Крім того, на екрані є й додаткові персонажі. Вони додають завданню більшої інтерактивності. Тож дитина вибирає потрібні слова, переносить їх до центру екрана, після чого проходить на наступний етап вправи. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.7
Вибираємо слова з подібним значенням
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися