Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Присвійні займенники – особливий розряд слів, що належать до даної частини мови, які вказують на те, що певні предмети належить комусь – наприклад, мовцю, або іншій особі, до якої мовець звертається. В залежності від того, кому належать ті чи інші обʼєкти, змінюється і форма займенника присвійного типу. У ході виконання цього завдання дитина опрацює саме цю категорії даних слів.  На екран перед дитиною міститься два речення. В обох йде мова про одні й ті самі предмети. В першому вказується, кому вони належать, при чому вказується або за допомогою іменників, або тими ж займенниками. У другому реченні ця ж думка сформульована інакше: замість дієслова «»належить має бути присвійний займенник, що передає тотожне з попереднім реченням значення. Наприклад, якщо «чоботи належать мені», тобто мовцю, то за допомогою присвійних займенників можна сказати інакше: «чоботи мої». Коли дитина вписує у порожню клітинку підходящий займенник, то проходить на наступний етап завдання ,де треба виконати аналогічні дії, проте належність там буде вже інша. Крім того, присвійні займенники теж змінюються по родам, числам та відмінкам, і в залежності від конкретного випадку вони можуть приймати ту чи іншу підходящу граматичну форму. Ця вправа посилює акцент на самостійності у роботі із займенниками, адже дитина вже не вибирає один з кількох варіантів, проте завдяки тому, що порожня клітинка розбита на менші частинки за числом літер у потрібному слові, виконати це завдання не буде складно.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.6
Вживаємо присвійні займенники
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися