Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Головна роль займенника – це заміна того чи іншого слова для зручності у спілкуванні та вказування на звʼязки між словами і тим, що вони називають. Займенник сам не називає, а лише вказує на те, що називають інші частини мови. Відтак, якщо граматично займенник співпадає з іменником, то може його замінити у реченні. Цим і займеться дитина у ході виконання цього завдання. На екрані перед учнем міститься малюнок, що має цікаве візуальне оформлення. Над ним є завдання, де називається один з обʼєктів, які було зображено на ілюстрації, та питається, який саме займенник можна використати, щоб вказати на тварину. Варіанти займенників промовляють істоти, що зображені на малюнку поруч. Дитина аналізує завдання, розуміє, який рід та число має іменник у печенні, після чого шукає серед варіантів внизу той займенник, який співпадатиме за цими категоріями. Коли дитина його знайде та виділить, то пройде на новий рівень завдання до нової ілюстрації та нового речення. Займенники використовуються в тому числі і для того, щоб запобігти тавтології. Саме завдяки особливостям граматики української мови, де категорія роду є властивою і живим, і неживим істотам (точніше, словам, які їх називають), вони однаково ефективно вживаються і для заміни назви предметів, і для заміни назви тварин чи інших істот, і завдяки цій вправі дитина краще зрозуміє цю особливість.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.5
Вживаємо вказівні займенники в реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися