Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Текст є досить цікавою структурою, що може мати кілька головних рівнів. Наприклад, у тексті-розповіді йдеться про певну подію: є дійові особи, обставини, за якими ця подія відбувається тощо; роздум містить міркування автора тексту (або персонажа, який втілює авторські думки) з певної теми; текст-опис всіляко і з різних сторін описує певний предмет чи явище. При цьому у тексті-розповіді центральним образом часто є головний герой, через якого читач дізнається про події, який є їхнім центром і, інколи, виконавцем. У ході виконання цього завдання дитина вчитиметься вичленовувати головного героя тексту, причому робитиме це учень на слух. На екрані перед дитиною міститься зображення книжки. На одній сторінці є кілька малюнків. Кожен з них зображає іншу істоту, іншого персонажа. На другому аркуші є порожнє поле, де має бути вписане імʼя головного героя історії. Сам текст відтворюється через аудіо запис, який вмикається натисканням спеціальної кнопки над зображенням книжки. Дитина слухає цей текст, уважно стежить за розвитком подій у ньому. Текст зовсім короткий, і образів у ньому мало, тож знайти героя буде легко. Дитина має памʼятати, що герой має своє імʼя і належність до певного виду. Наприклад, «поросятко Нюша» або «індик Гулько». Звісно, за картинкою не зрозуміло, яке імʼя носить тваринка, проте саме назва її виду, яка також звучатиме в тексті, дає це зрозуміти. Отже, учень має звертати увагу і на імʼя героя, і на додаткові відомості про нього. А робота з милими тваринками і цікавими історіями про них є близькою для дитини, адже тема живої природи завжди цікава учням. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.10
Знаходимо героя розповіді
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися