Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дійшовши до цього завдання, дитина вже виконала достатньо багато різноманітних дій, направлених на краще, більш глибоке вивчення та розуміння такої особливої частини мови як іменник. Проте важливо, аби врешті-решт учень міг і просто розпізнати слова, що належать до цієї частини мови, у реченні, в контексті. Цьому й присвячено дану вправу. На екрані міститьсяз речення – нове для кожного наступного етапу вправи. У ньому, у цьому реченні, є одне або декілька слів, які належать до іменників. Дитина вибирає їх та виділяє, після чого проходить на наступний етап. Важливо, аби, роблячи цей свій вибір, учень розумів, що він шукає. Іменник – це слово, яке називає і означає предмет, відповідаючи на питання «хто?» та «що?».  Крім того, іменник має категорії числа, роду, відмінку, за якими він змінюється в залежності від контексту. Отже дитина шукає саме те слово, що називає предмет і відповідає на потрібні питання. Важливо памʼятати, що при зміні слова змінюються і ці питання. Наприклад, якщо слово у родовому відмінку, то і питання до нього задається змінене – питання «кого?» або «чого?». Отже учень має розуміти саму суть іменників, аби відрізняти їх від інших слів. Таким чином учень зрозуміє також і те, що іменники здебільшого є центром повідомлення, тобто речення, адже інші слова ніби групуються коло них. Виконання даної вправи підсумовує всі знання, які дитина раніше отримала з даної теми та переводить їх у практичну площину.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.12
Знаходимо іменник у реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися