Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Словосполучення є поєднанням двох і більше слів, де одне є головним, а інше приєднується до нього. У більшості випадків існує узгодження: додаткове слово співпадає з головним за відмінком, числом, родом. Якщо ж граматично вони не узгоджуються, то в єдину структуру перетворитись не можуть: аби прикметник дійсно описував іменник, він має повторювати його граматичні категорії. У ході виконання цього завдання дитина шукатиме помилки граматичного типу у словосполученнях. На екрані перед дитиною міститься малюнок. Він дуже цілісний: є фон, велика кількість елементів різного кольору та характеру, перспектива, персонажі. Ця ілюстрація є центром уваги дитини, тож буде зручно працювати із словосполученнями, адже ті описують дану ілюстрацію. Ці словосполучення знаходяться під малюнком. Кожне по-іншому описує те, що зображено там. Одне словосполучення може акцентувати увагу на персонажах, інше – на пейзажній складовій, третє – описувати обʼєкт, що динамічно рухається. Дитина вивчає всі ці словосполучення, шукаючи те, що саме вони описують на малюнку. Проте одне з них містить помилку. Попри те, що лексично словосполучення правильне і дійсно називає та описує те, що є на малюнку, граматично слова у ньому не співпадають. Через це не утворюється відповідних звʼязків між словами. Дитина має знайти таке словосполучення та виділити його. Коли учень це зробить, то пройде на новий рівень до іншого малюнка та нового набору словосполучень.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.8
Знаходимо помилки у словосполученнях
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися