Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Більшість самостійних частин мови змінюються граматично, проте мають невеликий арсенал можливих значень: іменник називає предмет, явище або істоту; прикметник – ознаку предмета чи його приналежність тощо. Прислівник у свою чергу не змінюється граматично, проте існує надзвичайно багато різновидів цієї частини мови, адже кожна група слів, що означає той чи інший тип ознаки дії, ознаки ознаки чи стану, відокремлюється від інших. Наприклад, місце дії – прислівники, що відповідають на питання «де?»; час дії – прислівники, які відповідають на питання «коли?» та інші. Щоб зрозуміти, які саме слова є прислівниками, необхідно вивчити всі питання, на які відповідає ця частина мови, а головне – зрозуміти їх значення. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиме це вміння на практиці. На екрані перед учнем міститься речення – нове для кожного наступного етапу завдання.  Кожне речення супроводжується набором ілюстрацій, на яких зображено те, про що йдеться у тексті. У будь-якому реченні в межах даного завдання є по одному прислівнику. Завдання, що ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти його. Для цього дитина має проаналізувати кожне слово за значенням і тим, до чого воно відноситься. Якщо слово відповідає на питання, що відносяться до дії (її час, місце, спосіб тощо) або виражає стан, відповідаючи на питання «як?», чи описує ознаку іншої ознаки, маючи характерні суфікси і не маючи граматичних ознак іменних частин мови – це прислівник. Коли дитина натискає на це слово, то проходить на наступний етап завдання до нового речення подібного виду.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.7
Знаходимо прислівники у реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися