Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Займенник – це самостійна частина мови, яка грає особливу роль у спілкуванні, адже вона не називає щось, а вказує. Займенник відноситься до іменних частин мови, тобто повʼязаний він здебільшого саме з іменниками, проте успішно заміняє у реченнях також прикметники й числівники – всі інші іменні частини мови. У ході виконання цього завдання дитина навчиться розпізнавати їх та відрізняти від інших частин мови. На екрані перед учнем міститься речення. Воно є повноцінним повідомленням: містить субʼєкт дії, обʼєкт, котрий цю дію виконав та, власне, саме дію. При цьому у тексті повідомлення обовʼязково є займенник. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти його та виділити. Для того, аби пройти цю вправу і виконати її успішно, дитина має добре орієнтуватись у розрядах займенників і випадках, коли вони використовуються. Наприклад, інколи вони не заміняють слова для захисту від тавтології, а вказують на відношення між предметами, як займенник «наш», що означає належність предмета обговорення мовцю і іншим людям. Крім того, для виконання цього завдання дитина має також памʼятати, що займенник змінюється по відмінках, тож в залежності від контексту він може набути різних форм. Відтак головне – правильна орієнтація на значення і питання, а також знання розрядів і їхньої ролі у повідомленні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.2
Знаходимо присвійний займенник у реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися