Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Синонімія – явище, з яким дитина вже стикалась, працюючи над словами, що входили до іменних частин мови. Проте синонімія властива і дієсловам. Суть цього явища у тому, що у мові є слова, які відрізняються за написанням і звучанням, не мають спільних коренів і мають різне походження, проте їхнє лексичне значення є досить наближеним. На відміну від антонімів, що утворюють пари протилежних за значенням слів, набір синонімів може включать не два, а значно більше елементів – вони утворюють так звані синонімічні ряди. У цьому завданні не всі близькі за значенням слова - синоніми. На екрані перед учнем міститься зображення книжкового розвороту. На одній сторінці знаходиться одне слово, а на другій – інше. Під кожним із цих слів треба розмістити дієслова, аби в результаті вийшли два стовпчики, які складають із схожих за значенням слів. Набір дієслів для цього міститься поруч із зображенням книги. Дитина аналізує їхнє значення, дивиться, чи дійсно воно близьке до одного зі слів у книзі, після чого переносить його, куди треба. Коли дитина опрацює всі слова у цій групі, то пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії. Завдяки роботі із синонімічними рядами знання дитини про дієслова стають більш цілісними, а також розвивається асоціативне мислення учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.9
Знаходимо слова, подібні за значенням
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися