Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Словосполучення є корисним інструментом комунікації. Одне слово виступає головним, називаючи те, що є центром уваги, тоді як інше описує цей предмет, дію чи якість. При цьому за допомогою набору словосполучень, які складають з різних слів, можна досить влучно і всебічно описати предмет. Цим і займеться дитина у ході виконання даного завдання. На екрані перед учнем міститься два робочі поля. Над ними є малюнки двох обʼєктів. Це можуть бути як неживі предмети, так і істоти, в тому числі – тварини. Їхні зображення ніби підписують робочі зони. Під ними є набір словосполучень. Деякі підходять для опису першого обʼєкта, інші – для другого. Дитина має розподілити словосполучення правильно, перемістивши їх до відповідних робочих зон. Єдиний критерій для цього розподілення – ці словосполучення мають правильно описувати обʼєкт, як першим, так і другим словом, що входить у їхній склад. Коли дитина заповнить порожні робочі зони для обох обʼєктів, розподіливши всі словосполучення, то пройде на наступний етап завдання. Там буде не лише інший набір ілюстрацій, а й нові словосполучення. Прицьому ці обʼєкти зображуються саме за допомогою малюнків, а не слів, для посилення інтересу дитини до виконання завдання. Це додає образності і не перенавантажує сприйняття дитини зайвими словами. Крім того, завдяки різноманіттю словосполучень, з якими учень працюватиме на кожному рівні, дитина дізнається як про різні їхні види, так і про те, як слова у них узгоджуються між собою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.2
Знаходимо зайве словосполучення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися