Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Літери є самодостатніми графічними знаками, які мають головну мету – вираження на письмі звуків усної мови для ефективного спілкування. Але разом з тим літери у своїй формі створювались під впливом натхнення від обʼєктів навколишнього світу, принаймні у давні часи. Наразі букви вже не схожі на предмети, але у багатьох предметах, які нас оточують кожного дня, можна знайти риси, притаманні тим чи іншим літерам.

На екрані учень бачить певний предмет, досить знайомий йому і звичний. Завдання полягає у тому, щоб серед букв, які знаходяться під цим предметом, вибрати ту єдину, яка нагадує його своєю формою. Після цього дитина проходить на наступний етап вправи. Механіка виконання завдання залишається такою ж, як і раніше, але працювати треба з іншим предметом та новими буквами. При цьому дана вправа присвячена лише приголосним.

Завдяки її виконанню дитина краще вивчить форму літер, бо зможе у навколишньому світі знаходити підказки для себе. Разом з тим наявність цікавих ілюстрацій додає вправі ігрового аспекту та посилює цікавість до неї з боку учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.10
Асоціації приголосних із предметами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися