Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа є протилежною до попередньої. Тепер дитині потрібно шукати варіант, де слів у фразі чи реченні менше. Для цього на екрані зображено два малюнки. Над ними є дві кнопки – над кожним по одній. Ці кнопки при натисканні активують аудіозапис з описом того, що зображено на малюнку. Хоча розмір картинок фактично однаковий, описи за кількістю слів є різними. Коли дитина обирає той, який містить менше слів, вона натискає на відповідний малюнок. Після цього учень проходить далі у завданні, на наступний його етап. Тепер він бачить на моніторі іншу пару малюнків, але мета залишається тією самою. Оскільки механіка завдання одноманітна, саме стиль зображення казкових персонажів та розумних звірів зберігає цікавість дитини до цієї вправи. Тим не менш, повторення аналогічних дій є важливим та ефективним засобом тренування навички розділення потоку мовлення на складові частини. Дитина, слухаючи запис, водночас і перераховує слова, і розуміє суть повідомлення. Таким чином розвивається зосередженість дитини та увага.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.4
Де менше слів?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися